Παρακάτω θα βρείτε το εκπαιδευτικό υλικό που αναρτούν οι δάσκαλοι της τάξης σας

Μάθημα Οδηγίες Υλικό  Ασκήσεις Επικοινωνία

Σελ59 ασκ. 7και 8 δύο φορές αντιγραφή και ορθογραφία.

Στο τετράδιο εργασιών λύνω τις ασκήσεις 2 και 3 Σελ. 22 και 23 αντίστοιχα.

Στοιχεία επικοινωνίας για τυχόν απορίες: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Μαθηματικά     βλ. Βιβλίο μαθητή Σελ 112...απαντω στις ερωτήσεις των προβληματων Στοιχεία επικοινωνίας για τυχόν απορίες: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ιστορια      Το υπόλοιπο μάθημα χωρίς ερωτήσεις του μαθήματος 1.ενοτητα 6 Σελ. 82,-83 και γραπτώς στο πρόχειρο μου την άσκηση 3 στη Σελ. 84 από το βιβλίο μαθητή.  Στοιχεία επικοινωνίας για τυχόν απορίες: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Αγγλικά Στο διπλανό link μπορείτε να δείτε το υλικό που ανεβάζει η δασκάλα σας DropBox

Χίος

Νέα άρθρα

08 Σεπτεμβρίου 2021
13 Ιουνίου 2021
16 Μαϊος 2021

© Kallimasia Primary School. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates